hakkımızda

tarihçe

Gıda sektöründeki 30 yıllık tecrübelerimizin ardından 1989 yılıında bir aile şirketi olan  AKTÜRK Şekerili Mamüller Şirketini kurduk.

Kuruluş amacımızda uygun olarak HELVA, TAHİN, PEKMEZ, REÇEL ve LOKUM  üretimini geleneksel formüllere bağlı modern tesislerde tüm hijyen ve temizlik kurallarına uygun olarak üretilmesine başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda gerçek pancar şekerinden üretilen Aktürk Gofretleri ile aranan ve marka olarak istenen bir firma haline geldik.

Ürünlerimizde kullandığımız ham maddelerin tamamını en iyi cins ve en iyi kalite olması ilke edinerek kaliteden kesinlikle taviz vermeyen firmamız, sektöründe kendi adı ve tadı ile hakettiği yeri kısa sürede almıştır. Modern makinelerde üretilen mamüllerimize olan talepleriniz en kısa zamanda teslim etmek için dağıtım filomuzu organize etmiş bulunuyoruz. Temel ilkemeiz olan kalite ve hijyenik üretimizi bizler gerçeklerştiriken, bizlere destek vererek bu üretimimizi tüketiciye yansıtan siz değerli müşterilerimize saygı ve teşekkürü borç biliriz. Kalıcılık ve kalite için hedefimiz hep daha iyiye ve daha güzele…